تماس با ما

phone

  آدرس شرکت : کرج- چهار راه هفت تير -بلوار دانش آموز- خيابان هفتم تير پلاك 107

پست الكترونيك : avamiras@gmail.com

تلفن: 02632732575

تلفکس:02632742554

ساعات کار: 19 الی 9

ورود کاربران

1- علاقمند به دوره تور لیدری هستم لطفا در مورد شرایط آن توضیح دهید؟
با حداقل مدرک فوق دیپلم ، افراد علاقمند میتوانند در این دوره شرکت کنند.


2- بین انتخاب دوره ها دچار تردید هستم لطفا مرا راهنمایی کنید؟
حتما به علاقه و تیپ شخصیتی و اجتماعی خود توجه کنید مدیر فنی کسی است که به کار در محلی ثابت اشتغال دارد و تورلیدری فعالیتی است خارج از چارچوب فیزیکی شرکت.


3- بعد از گذراندن دوره ها چه مدرکی صادر میشود ؟ از طرف چه سازمان یا ارگانی؟
گواهی تمامی دوره های مرتبط با گردشگری از سوی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری صادر می گردد.


4- آیا یعد از گذراندن دوره ، فرصت شغلی برای من ایجاد میشود ؟
بله. در صورتی که دوره را با امتیاز بالا و فعالیت مثبت گذرانده باشید آژانس های زیادیی پس از تایید صلاحیت و توانایی های فردی  تمایل به جذب شما را دارند.


5- طول دوره ها چقدر است؟ چه زمانی میتوانم بطور جدی کارم را شروع کنم؟
طول دوره ها بستگی به روزهای کلاس دارد هم اکنون شرکت آوای میراث آریایی دوره مدیریت فنی را در 5 - 4 ماه و راهنمایان تور را در 6 - 5 ماه برگزار می کند.


6- آیا بعد از دریافت کارت راهنمایان تور (تور لیدری) میتوانم کارم را شروع کنم ؟
بله


7- در صورت انتخاب زبان فارسی ، اگر بخواهم زبان انگلیسی یا زبان دیگری را جایگزین کنم ، آیا میتوانم؟چگونه؟
بعد از یکسال فعالیت با کارت فارسی ، برای تمدید کارت به سازمان میراث فرهنگی مراجعه وپس از آزمون زبان مربوطه، درخواست تغییر زبان را می کنید.


8- چگونه میتوانم از معتبر بودن شرکت آوای میراث آریایی مطمئن شوم؟
با مراجعه به اداره کل میراث فرهنگی استان البرز و سازمان فرهنگی و گردشگری.


9- آیا بطور قطع از دوره ها فارغ التحصیل می شوم؟ آیا بعد از فارغ التحصیلی صد در صد می توانم مشغول به کار شوم؟

در صورتی که آزمونهای داخلی، جامع و ورودی (شهریور یا اسفند ) را با موفقیت بگذرانید و در تمام کلاسهای درس و دروس عملی حضور داشته باشید بله ، پاسخ سوال دوم شما قبلا داده شده است.


10- در مورد زبان تخصصی دوره ها لطفا توضیح دهید؟
در دوره راهنمایان ، فراگیران مجاز به انتخاب زبان مورد دلخواه خود مثل فارسی ، آلمانی، اسپانیایی،انگلیسی و ....... هستند.


11- آیا دروس صرفا تئوری است؟ اگر دروس عملی هم دارد لطفا توضیح دهید؟
خیر، در دوره راهنمایان بیشترین ساعات درس موزه در محل موزه و بیشترین ساعات درس هنرهای سنتی در محل کارگاههای صنایع دستی برگزار میشود و 2 بار حضور در تور نیز جزء دروس عملی است . در دوره مدیریت فنی بند ب نیز 60 ساعت کارورزی جز دروس عملی محسوب می شود.


12- بازنشسته آموزش و پروش هستم وهنوز در خود توانایی کار و فعالیت را می بینم و به گردشگری علاقه مندم لطفا مرا راهنمایی کنید؟
فرهنگیان به دلیل ارتباطات اجتماعی و فن بیان قوی بیشترین متقاضی دوره ها را تشکیل می دهند . شما با توجه به مدرک تحصیلی و علاقه مندی خود می توانید هر کدام از دوره ها را انتخاب کنید.


13- دیپلم کار و دانش دارم آیا می توانم در دوره راهنمایان تور شرکت کنم؟
بله

14- در مورد آزمونهایی که توسط سازمان میراث فرهنگی برگزار می شود توضیح دهید؟
طبق آخرین بخشنامه ( سال 1388 ) آزمون مصاحبه ورودی 2 بار در سال ، شهریور و اسفند برگزار می شود و نیز برگزاری آزمون جامع به عهده سازمان میراث فرهنگی است .


15-گواهینامه خود را از شرکت دریافت کرده ام .لطفا در مورد مراحل اخذ گواهینامه بیشتر توضیح دهید.
پس از دریافت گواهینامه ی خود کپی و اصل مدارک زیر را به میراث فرهنگی استان تهران  تحویل دهید تا اداره مربوطه نسبت به تشکیل پرونده ی شما مبادرت ورزد: مدارک لازم: اصل مدرک تحصیلی (دیپلم) 4 قطعه عکس کارت پایان خدمت و یا مدارک اشتغال به تحصیل (برای آقایان) شناسنامه کارت ملی گواهینامه دفتر برنامه ریزی آموزش که به تایید شرکت آوای میراث آریای رسیده است

یادآوری: کپی و اصل همه ی مدارک بالا برای برابر اصل قرار دادن باید همراه فراگیران باشد. پس از دادن مدارک به  اداره , به شما معرفی نامه هایی جهت عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد به مواد مخدر و تعیین طلاحیت فردی داده می شود که با تکمیل این مدارک و ارائه به اداره ی مذکور , کارت تور لیدری خود را دریافت خواهید کرد.

آدرس میراث فرهنگی استان البرز :
کرج - بلوار شیمیایی - میراث فرهنگی و گردشگری استان البرز


توجه: شما باید نامه تعیین صلاحیت فردی را به حراست میراث فرهنگی استان داده که حدودا" 2 ماه به طول می انجامد , در مورد عدم سوء پیشینه معرفی نامه را به آگاهی میدان طالقانی( عظیمیه)  برده و اقدامات لازم را انجام دهید که 10 روز گرفتن تاییدیه به طول می انجامد و برای تست عدم اعتیاد به مواد مخدر به گوهردشت , سوم شرقی بیمارستان جوادالائمه رفته و بعدالظهر همان روز جواب را دریافت کنید.

تذکر: تاریخ انقضاء معرفی نامه ها ی سازمان میراث فرهنگی استان البرز  یک هفته می باشد و در صورت اتمام این مدت باید مجددا" برای دریافت معرفی نامه اقدام کنید