تماس با ما

phone

  آدرس شرکت : کرج- چهار راه هفت تير -بلوار دانش آموز- خيابان هفتم تير پلاك 107

پست الكترونيك : avamiras@gmail.com

تلفن: 02632732575

تلفکس:02632742554

ساعات کار: 19 الی 9

ورود کاربران

مقامات تایلند اعلام کردند درحمایت از حیات وحش و مبارزه با تجارت غیر قانونی عاج، گردشگرانی که در تایلند زیورآلات ساخته شده از عاج بخرند، از این پس دستگیر می‌شوند.

Read more

نمایشگاه آثار استادان وفارغ التحصیلان هنرستان هنرهای زیبا از روز سوم فروردین ماه در موزه هنرهای معاصر تهران برای بازدید عموم برقرار است.

Read more

ستاد برگزاری شانزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش‌های آیینی سنتی کارگاه آموزشی "نمایش ایرانی"‌ با حضور استادان متبحر این حوزه برگزار می‌کند.

Read more

حضور مسئولان گردشگری کره جنوبی در ایران ، حضور ضعیف ایران در نمایشگاههای بین‌المللی گردشگری، نبود ارز مبادله‌ای که منجر به تشدید مشکلات ایرلاین‌ها شده، صاحب‌خانگی طبیعت گردان و درنهایت حضور ماموران در مناطق طبیعی به علت کاهش وجود زباله در این مناطق از مهمترین رخدادهای هفته گذشته در حوزه گردشگری بوده است.

Read more

نبود سیستم فاضلاب شهری در بافت تاریخی دزفول، پرتاب زباله و تحقیر سازه‌های آبی شوشتر، معماری سرمسجد و ازدواج مصلحتی مهرداد دوم با کاهنه بزرگ در هفته‌ای که سپری شد، میراث‌ خوزستان را صدر نشین اخبار میراث‌فرهنگی کرد. اما کشف قدیمی‌ترین نمونه خط در ایران اتفاقی بود که در حوزه میراث‌فرهنگی خوش درخشید.

Read more

مطالب بیشتر...