تماس با ما

phone

  آدرس شرکت : کرج- چهار راه هفت تير -بلوار دانش آموز- خيابان هفتم تير پلاك 107

پست الكترونيك : avamiras@gmail.com

تلفن: 02632732575

تلفکس:02632742554

ساعات کار: 19 الی 9

ورود کاربران

تردد انواع تریلرها در محور هراز ممنوع بوده این در حالی است که گفته می‌شود تردد انواع تریلر و کامیون در محور کرج ـ چالوس نیز کماکان ممنوع است.

Read more

گالری محسن میزبان 17 عکس از لحظه‌هایی تاریخی است که هرگز فرصت عکاسی آن‌ها نبوده است. مرگ 17 نفر چنان بازسازی و عکاسی شده که گویی 17 فیلم ساخته شده و تنها 17 فریم از آن فیلم‌ها دیده می‌شود. با این‌حال صحنه‌ها چونان فیلمی جان گرفته‌اند و در نهایت محصول نهایی عکس است که جان صحنه را گرفته‌است.

Read more

بعد سکوتی طولانی پارک پردیسان دوباره خبرساز می‌شود. مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهر تهران می‌گوید که در این پارک ساخت و سازهای بی‌رویه‌ای در حال انجام است و از آنجا که اختیار پردیسان از دستان شهرداری خارج شده کاری نمی‌تواند در این‌باره انجام دهد.

Read more

صنایع دستی در کنار کشاورزی یکی از راه‌های درآمدزایی روستایی به شمار می‌رود. در این راستا با توسعه گردشگری و حضور گردشگران به واسطه تولیدات صنایع دستی روستایی می‌توان درعین رونق گردشگری روستایی در حفظ صنایع دستی گامی بزرگ برداشت.

Read more

این روزها که تهران مورد لطف بی‌نظیر باد قرار گرفته و آلودگی هوا در این کلانشهر کمتر شده است، شهردار پایتخت جشن روز درختکاری به راه انداخت و رئیس مجلس را هم با خود همرا کرد. قالیباف در این میان از اینکه آلودگی هوا بی‌صاحب است و مدیریت آن به باد سپرده شده است انتقاد کرد. لاریجانی هم از قالیباف خواست که به فضای سبز تهران توجه بیشتری کند.

Read more

مطالب بیشتر...