تماس با ما

phone

  آدرس شرکت : کرج- چهار راه هفت تير -بلوار دانش آموز- خيابان هفتم تير پلاك 107

پست الكترونيك : avamiras@gmail.com

تلفن: 02632732575

تلفکس:02632742554

ساعات کار: 19 الی 9

ورود کاربران

آیدین آغداشلو از بزرگان عرصه هنر معتقد است، بزرگترین دستاورد برپایی نمایشگاه و حراج «تابلوهای کوچک» تشویق مردم به خرید اثر هنری است که هم هنرمندان جوان و هم خریداران از آن منتفع خواهند شد.

Read more

شهر بادگیرها، یزد از دیرباز مورد توجه بازرگانان و مسافران ایرانی و خارجی بوده و هست. معماری این دیار که نشان از هم‌زیستی مردم با طبیعت کویری دارد و مهارت‌شان در به دست آوردن و مدیریت آب که در بناهای کم‌نظیر و محله‌های قدیمی به چشم می‌خورد، چیزی است که گردشگران را جذب می‌کند.

Read more

هتل‌های سنتی در شهر یزد، فضایی به‌وجود آورده‌اند که هتل نه تنها محلی برای اقامت بلکه خود جاذبه‌ای برای گردشگر باشد و کمک کند تا مهمان به خوبی اسلوب معماری و فرهنگ مردم را درک کند.

Read more

عربستان سعودی در راستای تلاش های گسترده برای اثبات پرستیژ فرهنگی و جاذبه$های گردشگری ماقبل اسلام، کنفرانس بین‎المللی باستان شناسی و گردشگری برگزار می‌کند.

Read more

با ارائه برنامه جدید ارائه شده از سوی حزب کارگر برای استخراج نفت از سه منطقه حساس اکولوژیکی درشمال نروژ فعالان محیط زیست اعلام کردند برای حمایت از محیط زیست این منطقه آماده یک مبارزه رسانه ای همه حانبه‎اند.

Read more

مطالب بیشتر...